slider3
Untitled-1
slider2
asdasdasd
slider1
slider4
slider5

Taavi on lõpetanud Tartu Ülikooli Kehakultuuri teaduskonna ja omab sporditeaduste bakalaureust. Põhierialaks on raskejõustik ja kõrvalerialaks personaaltreening ja tervisesport. Taavi on töötanud aastaid treenerina Nõo Spordihoones ja on treeneriks ka võistlussportlastele, kes omavad üle 20 Eesti rekordi jõutõstmises ja 2016 aastal toodi Eesti riigile Euroopa Meistrivõistlustelt 5 pronksmedalit.

Lisaks teiste treenimisele treenib ta ka iseennast ja on väga edukas kulturist Eestis. Mitmeid kordi on saavutanud medalikohti Eesti sisevõistlustel ja ka välisvõistlustel. Parimateks tulemusteks peab Taavi Balti Matši pronksmedalit ja Põhjamaade Meistrivõistluste hõbemedalit klassikalises kulturismis ning esindatud sai ka Eesti riiki Maailmameistrivõistlusel, kus saavutati 15. koht. Aastal 2015 on Taavi absoluutne Eesti meister klassikalises kulturismis ja absoluutne 3. kulturismis Ott Kiivika ja Raigo Kuusnõmme järel.

Tasub veel ära märkida, et Taavi on töötanud lasteaias liikumisõpetajana ja omab lasteaiaõpetaja kvalifikatsiooni. Lastega on ta tegelenud ka spordilaagris kasvatajana ja spordihoones andes pallimängude treeninguid. Omastatud on spordi-ja puhkelaagri korralduse paberid tänu millele saab olla sertifitseeritud laagrikasvataja või korraldaja.

Kõigele sellele on läbitud mitmed erinevad treening-ja toitumisalaseid koolitusi. Ei ole ainult ise läbinud loenguid, vaid ka neid teatud oludel läbi viinud. Samuti on avaldatud erinevaid artikleid ja kirjutisi ajakirjades ja interneti keskkonnas. Lisaks ülikooli teadmistele tugineb Taavi ka tänapäevastele teaduslikele artiklitele, tänu millele on kavad alati kaasajastatud.